beeskneesrossiraylexisshaza600027waseem333jacksonaltovesegmailcomifinator05suziestellchrista5josie2113martindanser5gmailcomleo23carina55sandra111tanwilliamsprosperaduheneaddocorycobbjohnsondavidpetersonashleymooresingle2mingleonline55adam222joanna
طرز تهیه اسپرسو کدو حلوایی
Views431
Comments0
Like

About this photo

طرز تهیه اسپرسو کدو حلوایی

مواد لازم:
شیر
1 لیوان
پوره کدو حلوایی
1 قاشق غذاخوری
خامه
مقدار لازم
قهوه
مقدار لازم
وانیل
1/4 قاشق چایخوری
شکر
1 قاشق چایخوری
دارچین
1/2 قاشق چایخوری

طرز تهیه اسپرسو کدو حلوایی :
به نقل از آکاایران : نصف لیوان شیر را درون ظرفی بریزید سپس پوره کدو حلوایی ( کدو پخته ) ، شکر ، وانیل و دارچین را به شیر اضافه کنید و مواد را خوب باهم مخلوط نمائید.پس از اینکه مواد را ترکیب کردید ، ظرف را در مایکروویو قرار دهید.

پس از 1-2 دقیقه مخلوط غلیظ و پر خامه ای خواهید داشت که اماده تهیه اسپرسو است ( روی حرارت هم میتوانید این مخلوط را آماده کنید ).درون لیوان مقداری از مخلوط اماده بریزید.


سپس قهوه ( 1 قاشق چایخوری قهوه + 1 فنجان اب با حرارت ملایم دم کنید ) را به آن اضافه کنید و مقداری شیر روی ان بریزید.مواد را با قاشق مخلوط کنید و کمی خامه زده شده روی نوشیدنی تان قرار دهید و در انتها با کمی پودر قهوه یا دارچین تزئین کنید.
نکته : میتوانید بجای شکر از عسل ، شیره خرما ، شیره انگور و … استفاده کنید ؛ بهتر است از شیر پر چرب برای طعم خوب آن استفاده کنید ؛ سعی کنید مواد در زمان ترکیب داغ باشند تا نوشیدنی تان گرم و دلچسب باشد.

منبع:
http://www.akairan.com/ashpazi/drink/201572211013.html

#اسپرسو #کدو-حلوایی #نوشیدنی #شیر