laxesabedreza7325ebenezerekowsarsahdicksasisso26tinahiggins92mulukenharrisonmakinda33gmailcomjuliahodovanetslostskymogerejess002ericmkshazyhu300ewwwmeina88mefacethokinglieupairatony_9126fidelisprofessorklynenuksin
غذاهای ایرانی
غذاهای ایرانی In Iran
نحوه تهیه دمنوش زرشک
Views477
Comments0
Like

About this photo

نحوه تهیه دمنوش زرشک

مواد لازم:
زرشک تازه
(به ازای هر نفر) 2 قاشق غذا خوری

عسل یا نبات
بمیزان دلخواه

طرز تهیه دمنوش زرشک :
*. اگر یکی از افرادی هستید که ذائقه ی شما چای ترش را می پسندد این نوشیدنی یکی از پیشنهاد های من به شماست . طعم ترش و رنگ دمنوش زرشک بسیار اشتها بر انگیزه و برای درست کردنش نیازی به صرف وقت زیادی نیست و در اندک زمانی آماده می شود.
*. همان طور که می دانید پاییز فصل رسیدن زرشک است و شما می توانید این چای گوارا را با استفاده از زرشک تازه تهیه بنمایید.در ابتدا دو قاشق غذاخوری زرشک تازه را شسته و در قوری بریزید چون زرشک تازه رنگ و طعم بسیار مطلوب تری دارد .
*. سپس به همراه یک قاشق عسل یا تکه ای نبات و آب جوش بر روی حرارت ملایم بگذارید تا دم بکشد . دقت داشته باشید که میزان ترشی یا ملس بودن دمنوش زرشک را می توانید با کم و زیاد کردن میزان عسل یا نبات تعیین نمایید.
*. همچنین میزان غلظت آن را نیز با زیاد و کم نمودن اب جوش تعیین کنید ولی به طور معمول به ازای دو قاشق زرشک دو لیوان اب جوش کافی است.می توانید حتی بدون استفاده از هر گونه شیرین کننده دمنوش زرشک را آماده سازید تا یک نوع جدید از چای ترش را تجربه نمایید .

منبع:
http://www.akairan.com/ashpazi/drink/2015810353.html

#دمنوش #زرشک #نوشیدنی #ترش #چای