beeskneesrossiraylexisshaza600027waseem333jacksonaltovesegmailcomifinator05suziestellchrista5josie2113martindanser5gmailcomleo23carina55sandra111tanwilliamsprosperaduheneaddocorycobbjohnsondavidpetersonashleymooresingle2mingleonline55adam222joanna
آموزش تهیه باتر کرم کلاسیک
Views404
Comments0
Like

About this photo

آموزش تهیه باتر کرم کلاسیک

مواد لازم:
پودر قند الک شده 2 لیوان . کره 110 گرم . شیر سرد 2 قاشق غذاخوری
اسانس وانیل چند قطره . نمک 1/8 قاشق چایخوری . رنگ خوراکی مقدار لازم


طرز تهیه : کره را در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود سپس کره را با همزن بزنید تا بافتی نرم و کرمی پیدا کند سپس وانیل را اضافه کنید و مجدد بزنید ( کره را ذوب نکنید ).

در ادامه پودر قند و نمک را اضافه کنید و بزنید تا کره و پودر قند به خوبی ترکیب شوند ( پیش از زدن با همزن برقی با قاشق پودر قند و کره را مخلوط کنید تا پودر قند در هوا پخش نشود ).

پس از اینکه کره و پودر قند ترکیب شدند شیر را اضافه کنید و 5 دقیقه با همزن بزنید تا کرم خودش را بگیرد ، در انتها مقداری رنگ خوراکی اضافه کنید سپس برای تزیین کیک و … مورد استفاده قرار دهید.

نکته : این کرم را در ظرف دربسته تا 1 هفته میتوانید در فریزر نگهداری کنید ( برای مصرف مجدد کرم را در دمای اتاق قرار دهید و پس از نرم شدن کرم را با همزن بزنید تا به بافتی که میخواهید برسید ) ؛ سعی کنید در زمان تهیه باتر کرم محیط اطراف تان خنک باشد.

اگر در زمان کار با کرم احساس کردید بیش از حد گرم و شل شده است 30 دقیقه در یخچال قرار دهید تا کرم کمی خودش را بگیرد و مجدد بزنید ؛ اگر پس از تهیه باتر کرم کمی شل بود میتوانید پودر قند اضافه کنید تا سفت شود و اگر بیش از حد سفت بود میتوانید با اضافه کردن کمی شیر یا آب به بافت دلخواهتان برسید.

منبع:
http://irancook.ir/12/02/classic-buttercream/9025

#کرم #کره #رومال