edgrantkristonsweelove55marshall3333sana888ellisjames89nunomiguelsanyareebomsyrexadibjulisadafbarrosejo1214nazzpriyactb001mikessendiwanawakhenakenacredentialsgrace44dnow2nou2jonaherasga123gmailcomgmaes735kflexpanirosemint
آموزش پخت رولت تخم مرغ و سبزیجات
Views426
Comments0
Like

About this photo

آموزش پخت رولت تخم مرغ و سبزیجات

مواد لازم:
تخم مرغ 6 عدد . هویج 1 عدد . پیازچه 1 عدد . نمک و فلفل سیاه مقدار لازم


طرز تهیه : تخم مرغ ها را داخل کاسه ای بشکنید و نمک و فلفل را اضافه کنید.

تخم مرغ ها را با همزن یا چنگال بزنید تا یکدست شوند سپس هویج پوست کنده و رنده شده و پیازچه خرد شده را اضافه و مخلوط کنید ( از قسمت سبز پیازچه استفاده کنید ).

ماهیتابه را چرب کنید و روی حرارت متوسط قرار دهید و پس از اینکه داغ شد مخلوط تخم مرغی را داخل آن بریزید و پخش کنید تا به صورت لایه ای نازک شود.

پس از اینکه تخم مرغ خودش را گرفت به آرامی از یک طرف با کمک قاشق رول کنید ( دقت کنید برای رول کردن املت باید نیم پز شده باشد ، اگر املت کامل بپزد در زمان رول کردن شکسته خواهد شد ).

پس از اینکه تخم مرغ را کامل رول کردید 1 – 2 دقیقه حرارت دهید تا مغز پخت شود سپس به آرامی داخل ظرف بگذارید و پس از اینکه رولت کمی خنک شد برش بزنید و سرو کنید.

نکته ها : میتوانید مقداری پنیر چدار رنده شده نیز به مواد رولت اضافه کنید ، دقت کنید که برای تهیه رولت لایه ای که در ماهیتابه می ریزید نازک باشد اگر ماهیتابه تان کوچک است در چند نوبت رولت را آماده کنید.

منبع:
http://irancook.ir/05/12/rollet-tokhmemorgh-sabzijat/12978

#رولت #تخم-مرغ #رولت-تخم-مرغ #سبزیجات