carolina76cajunboyy77edwardagjack8450133133133cynthia99dhilliptwilight_chantiejuventino72santosmanchestersenam34linhenchwezicisemhimzlovelydianachristiesmith3568billstechrolandaigboogunkigongo_nearno_nabatanximykissv_hyun
آموزش تهیه خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی
Views394
Comments0
Like

About this photo

آموزش تهیه خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی

مواد لازم:
ران مرغ 6 عدد . سیب زمینی 4 عدد . سیر 4 حبه . پیاز 4 عدد . روغن زیتون 2 قاشق غذاخوری
سرکه 2 قاشق غذاخوری . پودر آویشن 1 قاشق غذاخوری . خردل 2 قاشق چایخوری . ترخون تازه مقداری


طرز تهیه : ران های مرغ را نمک بزنید و کناری قرار دهید ؛ داخل کاسه ای سرکه ، خردل ، روغن زیتون ، پودر آویشن ، مقداری نمک و فلفل سیاه بریزید و خوب مخلوط کنید تا سس یکدستی بدست بیاید.

ته ظرف یا سینی فر را با مقداری روغن چرب کنید ، سیب زمینی ها را به صورت حلقه ای برش بزنید و در ظرف بچینید ، سیر و پیاز را حلقه ای خرد کنید و روی سیب زمینی های حلقه شده پخش کنید و نمک و فلفل بریزید.

ران های مرغ را روی مواد دیگر قرار دهید و مقداری سبزی ترخون تازه را بین فضاهای خالی قرار دهید سپس سس سرکه ای که از قبل آماده کرده اید را روی ران های مرغ بریزید ( سعی کنید تمام قسمت های مرغ به این سس آغشته شود ).

ظرف را داخل فر با دمای 180 درجه سانتیگراد به مدت 1 ساعت قرار دهید تا مرغ ها کباب شوند ، پس از پخت از فر خارج کنید و 10 دقیقه استراحت دهید سپس در ظرف بریزید و همراه با سالاد و چاشنی دلخواه سرو کنید.

منبع:
http://irancook.ir/04/07/khorak-morgh-sibzamini-kabab/9856

#مرغ #سیب-زمینی #کباب #ران-مرغ